Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON (född 1931), reliefer, 2 st, Gustavsberg, glaserat stengods, med motiv av katter, stämpelsignerade Lisa L Gustavsberg, ca 22.5x22.5 cm
Smärre slitage
611294
2019-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här