Lisa Larson reliefer
Vollendet
2019-02-08
611294
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LISA LARSON (född 1931), reliefer, 2 st, Gustavsberg, glaserat stengods, med motiv av katter, stämpelsignerade Lisa L Gustavsberg, ca 22.5x22.5 cm
Smärre slitage