Lisa Larson reliefer

Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON (född 1931), reliefer, 2 st, Gustavsberg, glaserat stengods, med motiv av katter, stämpelsignerade Lisa L Gustavsberg, ca 22.5x22.5 cm

Smärre slitage

611294

2019-02-08