Lisa Larson reliefer

Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON (född 1931), reliefer, 2 st, Gustavsberg, glaserat stengods, med motiv av vikingskepp och en elefant med riddaren, stämpelsignerade Lisa L Gustavsberg, ca 22.5x22.5 cm

Smärre slitage

611297

2019-02-08