Lisa Larson reliefer
Valmis
2019-02-08
611297
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LISA LARSON (född 1931), reliefer, 2 st, Gustavsberg, glaserat stengods, med motiv av vikingskepp och en elefant med riddaren, stämpelsignerade Lisa L Gustavsberg, ca 22.5x22.5 cm
Smärre slitage