Lisa Larson reliefer

Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer
Lisa Larson reliefer

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LISA LARSON (född 1931), reliefer, 3 st, Gustavsberg, glaserat stengods, med motiv av en löv, en solros och fåglar, stämpelsignerade Lisa L Gustavsberg, ca 22.5x22.5 cm

Smärre slitage

611298

2019-02-08