Lisa Larson ´´Nypon´´ relief

Lisa Larson ´´Nypon´´ relief
Lisa Larson ´´Nypon´´ relief
Lisa Larson ´´Nypon´´ relief
Lisa Larson ´´Nypon´´ relief
Lisa Larson ´´Nypon´´ relief
Lisa Larson ´´Nypon´´ relief

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LISA LARSON (född 1931), "Nypon", ur "Pomona", relief, Gustavsberg, polykromt glaserade stengods, stämpelsignerad Lisa L Gustavsberg, ca 22x22 cm

Smärre slitage

611301

2019-02-08