Bordssurtout silver
Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
BORDSSURTOUT, silver, Berlin 1800-talets senare del, 6 flaskor av blått glas, bl a senapskar, salt- och pepparkar, ställ på 4 kulfötter, höjd 26 cm, silvervikt ca 445 g
Flaskor och proppar med nagg
611310
2019-02-05