Bordssurtout silver

Bordssurtout silver
Bordssurtout silver
Bordssurtout silver
Bordssurtout silver
Bordssurtout silver
Bordssurtout silver
Bordssurtout silver
Bordssurtout silver

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

BORDSSURTOUT, silver, Berlin 1800-talets senare del, 6 flaskor av blått glas, bl a senapskar, salt- och pepparkar, ställ på 4 kulfötter, höjd 26 cm, silvervikt ca 445 g

Flaskor och proppar med nagg

611310

2019-02-05