Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONICA FÖRSTER (född 1966): "Breeze", soffbord, Swedese, stomme i svartlackerad metall, skiva i laserad ask, diameter ca 80 cm, höjd ca 41 cm
Slitage, smärre kantskador
611316
2019-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här