Monica Förster soffbord "Breeze"

Monica Förster soffbord
Monica Förster soffbord
Monica Förster soffbord
Monica Förster soffbord
Monica Förster soffbord
Monica Förster soffbord
Monica Förster soffbord
Monica Förster soffbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONICA FÖRSTER (född 1966): "Breeze", soffbord, Swedese, stomme i svartlackerad metall, skiva i laserad ask, diameter ca 80 cm, höjd ca 41 cm

Slitage, smärre kantskador

611316

2019-02-05