Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERIK WÖRTS, "Kolding", soffa, Ikea, 1960-tal, stomme av massiv teak, lösa dynor klädda med textil, längd 183, sitthöjd ca 40 cm
Senare klädsel, bruksslitage, fläckar, avtagbar klädsel
611325
2019-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här