Erik Wörts soffa

Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

ERIK WÖRTS, "Kolding", soffa, Ikea, 1960-tal, stomme av massiv teak, lösa dynor klädda med textil, längd 183, sitthöjd ca 40 cm

Kuntoraportti

Senare klädsel, bruksslitage, fläckar, avtagbar klädsel

611325

Päivämäärä:

2019-02-05