Erik Wörts soffa
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ERIK WÖRTS, "Kolding", soffa, Ikea, 1960-tal, stomme av massiv teak, lösa dynor klädda med textil, längd 183, sitthöjd ca 40 cm
Kuntoraportti
Senare klädsel, bruksslitage, fläckar, avtagbar klädsel
611325
Päivämäärä:
2019-02-05