Diorama

Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEPPSMODELL, 1900-tal, fyrmastad bark, bemålat trä, träsegel, på skulpterat hav, i diorama med kust och fyr, vitrinens höjd ca 51 cm, ca 73x20 cm

Smärre skador på vitrinens utsida, vitrinen saknar glas

611335

2019-02-06