Pablo Picasso L´Etreinte

Pablo Picasso L´Etreinte
Pablo Picasso L´Etreinte
Pablo Picasso L´Etreinte
Pablo Picasso L´Etreinte
Pablo Picasso L´Etreinte
Pablo Picasso L´Etreinte
Pablo Picasso L´Etreinte
Pablo Picasso L´Etreinte

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PABLO PICASSO (Spanien/Frankrike, 1881-1973):
L´Etreinte, akvatint och torrnål, 23 octobre 1963 III, signerad och numrerad Picasso 47/50, ca 34x42 cm, oramad

Bloch 1116 , Baer 1110 B/b/2

Tejprester på passepartout samt på bladet under

611348

2019-02-06