Säng Grange

Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRANGE, säng, Frankrike, 1900-talets slut, fanérad i körsbär, bäddmått ca 180 cm

Bruksslitage, fläckar

611353

2019-02-05