Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PIEDESTALER, 1900-talets första hälft, empirestil, mahognyfanér, karyatider i mässing med bronserade vingar, höja ca 111 cm, diameter 37 cm
Ytskador
611366
2019-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här