Carl Kenzler oljemålning

Carl Kenzler oljemålning
Carl Kenzler oljemålning
Carl Kenzler oljemålning
Carl Kenzler oljemålning
Carl Kenzler oljemålning
Carl Kenzler oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL KENZLER (Tyskland, 1872-1947): Vinterlandskap, signerad C Kenzler, olja på duk, 81x122 cm

611370

2019-02-05