Johan Rudolf Bonnet

Johan Rudolf Bonnet
Johan Rudolf Bonnet
Johan Rudolf Bonnet
Johan Rudolf Bonnet

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN RUDOLF BONNET (1895-1978), "Giovannina", krita på papper, signerad och daterad 1959, bildstrl 48x33,5 cm

611387

2019-02-05