Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, empierstil, med 5 st ljusarmar, stomme i förgylld mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 55, diameter 47 cm
611399
2019-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här