Badande kvinna oljemålning

Badande kvinna oljemålning
Badande kvinna oljemålning
Badande kvinna oljemålning
Badande kvinna oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLJEMÅLNING, badande kvinna, olja på duk, otydligt signerad, ca 59 x 39 cm

611400

2019-02-06