Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
COLLIER, 18 k guld, bismarcklänk, doserat, stämplat ´´GM*´´ Stockholm, 1955, längd ca 47 cm, totalvikt ca 15.1 g
Bruksslitage
611405
2019-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här