Collier bismarcklänk

Collier bismarcklänk
Collier bismarcklänk
Collier bismarcklänk
Collier bismarcklänk
Collier bismarcklänk
Collier bismarcklänk
Collier bismarcklänk
Collier bismarcklänk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 500 SEK

COLLIER, 18 k guld, bismarcklänk, doserat, stämplat ´´GM*´´ Stockholm, 1955, längd ca 47 cm, totalvikt ca 15.1 g

Bruksslitage

611405

2019-02-20