Byrå NK
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, 3-lådig, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, profilerad skiva i marmor, dragbeslag i mässing, intarsiadekor, höjd ca 80, 94x56 cm
Mindre slitage/märken
611410
2019-02-07