Byrå NK

Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, 3-lådig, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, profilerad skiva i marmor, dragbeslag i mässing, intarsiadekor, höjd ca 80, 94x56 cm

Mindre slitage/märken

611410

2019-02-07