Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Oscar II", 1898, I état, signerad Zorn, etsning, ca 24,5x18 cm

LITTERATUR: Asplund nr. 132, ZG 132

Gulnad, med dedikation

611438

2019-02-07