Fällbord 1700-tal barock

Fällbord 1700-tal barock
Fällbord 1700-tal barock
Fällbord 1700-tal barock
Fällbord 1700-tal barock
Fällbord 1700-tal barock
Fällbord 1700-tal barock
Fällbord 1700-tal barock
Fällbord 1700-tal barock

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, furu, 1700-tal, barock, spiralvriden pelarfot med tredelat avslut, skivans baksida marmorerad, höjd ca 75, 82x56 cm, uppfällt ca 123 cm

Slitage, lagningar

611442

2019-02-06