Axel Fridell

Axel Fridell
Axel Fridell
Axel Fridell
Axel Fridell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXELL FRIDELL (1894-1935): Porträtt av Gustaf V 75 år, signerad A Fridell Solliden 1932, etsning, bildmått 29,5x19 cm

Gulnad

611448

2019-02-07