Bengt Olle Oldinger

Bengt Olle Oldinger
Bengt Olle Oldinger
Bengt Olle Oldinger
Bengt Olle Oldinger
Bengt Olle Oldinger
Bengt Olle Oldinger

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT-OLLE OLDINGER (1911-1988): Strandmotiv, signerad BengtOlle, olja på duk, ca 80x135 cm

Lös ram

611455

2019-02-07