Oljemålning
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BENGT-OLLE OLDINGER (1911-1988): Landskap, signerad BengtOlle, olja på duk, ca 53x130 cm
Kuntoraportti
611462
Päivämäärä:
2019-02-05