Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TEKNO MODELLBILAR, 3 st, 1960-tal, betsående av Volvo P 1800 nr 825, Saab 93 nr 821, Saab 99 nr 837
Zustandsbeschreibung
Obetydliga skador
611465
2019-02-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner