Oidentifierad konstnär, 1700/1800-tal

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, Porträtt av läsande kvinna, olja på duk, 76x63 cm

611475

2019-02-05