Jardiniere Fischer Budapest

Jardiniere Fischer Budapest
Jardiniere Fischer Budapest
Jardiniere Fischer Budapest
Jardiniere Fischer Budapest
Jardiniere Fischer Budapest
Jardiniere Fischer Budapest
Jardiniere Fischer Budapest
Jardiniere Fischer Budapest
Jardiniere Fischer Budapest
Jardiniere Fischer Budapest
Jardiniere Fischer Budapest
Jardiniere Fischer Budapest

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JARDINIERE, keramik, förgylld och handmålad, Fischer Budapest, flankerad med putti, höjd 24 cm, längd 41 cm

Spricka, lagning, nagg

611476

2019-02-05