Kulturhistorisk leksikon Norge

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KULTURHISTORISK LEKSIKON, 22 band, Gyldendal Norsk Förlag, Oslo 1950/60-tal, "for nordisk middelalder", Trygve Knudsen, Hallvard Lie, Johan Schreiner och Didrik Arup Seip, ca 26x18 cm

Kuntoraportti

Slitage

611484

Päivämäärä:

2019-02-06