Kulturhistorisk leksikon Norge
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KULTURHISTORISK LEKSIKON, 22 band, Gyldendal Norsk Förlag, Oslo 1950/60-tal, "for nordisk middelalder", Trygve Knudsen, Hallvard Lie, Johan Schreiner och Didrik Arup Seip, ca 26x18 cm
Kuntoraportti
Slitage
611484
Päivämäärä:
2019-02-06