Vas O. Limsek

Vas O. Limsek
Vas O. Limsek
Vas O. Limsek
Vas O. Limsek
Vas O. Limsek
Vas O. Limsek
Vas O. Limsek
Vas O. Limsek

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, graalteknik i orange och svart med bisonoxar, signerad O Limsek 2001 Sweden, höjd 25 cm

Bruksslitage, litet nagg under fot

611495

2019-02-05