Oljmålning
2019-02-05
611501
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT-OLLE OLDINGER (1911-1988): Landskap, signerad BengtOlle, olja på duk, ca 81x100 cm