Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och daterad C G Wadell 1899, olja på duk, ca 82x63 cm
611505
2019-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här