Anton Genberg

Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Jämtländskt landskap, (sannolikt med Åreskutan), signerad och daterad A Genberg 1920, olja på duk, ca 48x72 cm

611508

2019-02-05