Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANTON GENBERG (1862-1939): Jämtländskt landskap, (sannolikt med Åreskutan), signerad och daterad A Genberg 1920, olja på duk, ca 48x72 cm
611508
2019-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här