Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARTIN ARONSSON-LILJEGRAL (1900-tal) August Strindberg efter Richard Berg, signerad och daterad 1919, olja på duk, ca 56x66 cm
Dubblerad
611513
2019-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här