Porträtt

Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

MARTIN ARONSSON-LILJEGRAL (1900-tal) August Strindberg efter Richard Berg, signerad och daterad 1919, olja på duk, ca 56x66 cm

Dubblerad

611513

2019-02-05