Lars Gynning oljemålning

Lars Gynning oljemålning
Lars Gynning oljemålning
Lars Gynning oljemålning
Lars Gynning oljemålning
Lars Gynning oljemålning
Lars Gynning oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS GYNNING (1920-2003): Komposition, signerad och daterad, olja på duk, osignerad, ca 48x38 cm

611515

2019-02-05