Religöst motiv
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VÄGGRELIEF, H.C. Brix, Eneret, Danmark sent 1800-tal, Jesus och 12 apostlar, stenmassa, rammått ca 62x56 cm
Kuntoraportti
Ramskador
611518
Päivämäärä:
2019-02-05