Religöst motiv

Religöst motiv
Religöst motiv
Religöst motiv
Religöst motiv
Religöst motiv
Religöst motiv
Religöst motiv
Religöst motiv
Religöst motiv
Religöst motiv

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

VÄGGRELIEF, H.C. Brix, Eneret, Danmark sent 1800-tal, Jesus och 12 apostlar, stenmassa, rammått ca 62x56 cm

Kuntoraportti

Ramskador

611518

Päivämäärä:

2019-02-05