Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, Röllakan, 1900-tal, signerad SW, Sofia Widén, ca 222x163 cm
Slitage, fläckar
611542
2019-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här