Matta
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MATTA, Röllakan, 1900-tal, signerad SW, Sofia Widén, ca 222x163 cm
Kuntoraportti
Slitage, fläckar
611542
Päivämäärä:
2019-02-05