Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MATTA, Röllakan, 1900-tal, signerad SW, Sofia Widén, ca 222x163 cm

Kuntoraportti

Slitage, fläckar

611542

Päivämäärä:

2019-02-05