Skrivbord Engelsk stil

Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, stomme i lackerad ek med 3 lådor i sargen, skrivskiva i grönt skinn, beslag och hörn i patinerad mässing, höjd ca 78 cm, skivans mått ca 90x48 cm

Bruksslitage

611563

2019-02-05