Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PÄR SIEGÅRD (1877-1961): "Vildsyrén", signerad Pär Siegård, olja på duk, ca 61x51 cm
Lagning, krackeleringar
611581
2019-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här