Jacques Zadig oljemålning

Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JACQUES ZADIG (född 1930): Landskap, signerad Zadig, olja på duk, ca 54x65 cm

611598

2019-02-12