Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT ORUP (1919-1996): " Tre vinklar", signerad Orup, olja på duk, ca 25x44 cm
Rispa, färgbortfall
611624
2019-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här