Bengt Orup oljemålning

Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): " Tre vinklar", signerad Orup, olja på duk, ca 25x44 cm

Rispa, färgbortfall

611624

2019-02-12