Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Panorama över Stockholm, signerad och daterad 75, samt med dedikation, tryckt på två sammanfogade blad, ca 87x32
Skarven mellan bladen är tejpad
611649
2019-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här