Oidentifierad konstnär skepp i hamn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) fartyg i hamn, signerad J.A Bergner New York, olja på duk, ca 46x61 cm

Lagningar

611664

2019-02-07