Willy Winnaess collier och brosch
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILLY WINNAESS, collier och brosch, sterlingsilver, lövformade länkar med grön emalj dekor, för David Andersen, Norge, 1950-tal, längd ca 6.5 och 41 cm, vikt ca 30.3 g
Bruksslitage, ställvis anlöpning, broschen med mindre krackelyr till emalj dekor
611674
2019-02-20