Poul Kjaerholm arbetsbord
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
POUL KJAERHOLM, arbets-/matbord, bordsskiva fanerad i oregon pine, stålben, 1950-/60-tal, E Kold Christensen, Danmark, benen logomärkta, höjd ca 66,5, 200 x 93 cm
Bruksslitage, vissa märken samt smärre fanerskador
611676
2019-02-06