Poul Kjaerholm arbetsbord

Poul Kjaerholm arbetsbord
Poul Kjaerholm arbetsbord
Poul Kjaerholm arbetsbord
Poul Kjaerholm arbetsbord
Poul Kjaerholm arbetsbord
Poul Kjaerholm arbetsbord
Poul Kjaerholm arbetsbord
Poul Kjaerholm arbetsbord
Poul Kjaerholm arbetsbord
Poul Kjaerholm arbetsbord
Poul Kjaerholm arbetsbord
Poul Kjaerholm arbetsbord

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

POUL KJAERHOLM, arbets-/matbord, bordsskiva fanerad i oregon pine, stålben, 1950-/60-tal, E Kold Christensen, Danmark, benen logomärkta, höjd ca 66,5, 200 x 93 cm

Bruksslitage, vissa märken samt smärre fanerskador

611676

2019-02-06