Anton Michelsen ´´Daisy´´ brosch

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

ANTON MICHELSEN, ´´Daisy´´ brosch, förgyllt sterlingsilver med vit emalj dekor, Denmark, diameter 4.2 cm, vikt ca 17.8 g

Bruksslitage, ställvis anlöpning

611685

2019-02-20