Gustav Arne oljemålning

Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 200 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): "Uppställning mot gul gardin", signerad G Arne, olja på pannå, ca 42x30 cm

Ringa färgbortfall

611686

2019-02-12